صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / ترفند هاي مهاجرت به اسپانيا

ترفند هاي مهاجرت به اسپانيا

ترفند هاي مهاجرت به اسپانيا

خذ مجوز اقامت در اسپانیا ، مانند هر کشور دیگر در اروپا ، با مشکلات و دشواری هایی همراه است. اما از آنجا که کشور مزایای بسیاری برای مردم دارد ، بسیاری تصمیم می گیرند برای تحقق بخشیدن به آرزوهای خود مهاجرت کنند. اگر شما نیز می خواهید برای ادامه زندگی به اسپانیا مهاجرت کنید ، پیشنهاد می کنیم در این مقاله از مجله Alibaba با ما همراه باشید تا همه راه ها و راهکارهای انجام این کار را با شما مرور کنیم.

 

بیایید کمی بیشتر در مورد اسپانیا بیاموزیم

شرایط جدید اقامت در اسپانیا

اسپانیا یک پادشاهی چند فرهنگی است و به دلایل مختلف اخذ مجوز اقامت در اسپانیا می تواند برای بسیاری از افراد جذاب باشد. در این کشور مردم در انجام امور دینی و فرهنگی خود آزاد هستند. به همین دلیل است که اقلیت های مذهبی در اسپانیا بدون توجه به قوانین کشور و هنجارهای جامعه ، به راحتی افکار ، عقاید و ارتباطات خود را با جوامع مختلف فرهنگی بیان می کنند!

سایر اسپانیایی ها نیز روابط دوستانه ای با سایر اقشار جامعه دارند. بنابراین اصلاً نگران نباشید که با مهاجرت به اسپانیا شهروند درجه دو خواهید شد. زیرا به هیچ وجه با شما برخورد نخواهند شد که آرامش شما را به خطر بیندازد. کشور ماتادورس نیز در اروپا و منطقه شینگن واقع شده است و این یکی از مزایای ویزای اسپانیا است. به زبان ساده ، با اقامت در اسپانیا به تمام اروپا دسترسی خواهید داشت.

مشهورترین شهرهای مهاجرتی در اسپانیا بارسلون و مادرید هستند. مادرید بزرگترین شهر اسپانیا با بیش از ۳ میلیون نفر جمعیت است و هر ساله پذیرای مهاجران زیادی است. بارسلونا کمی کوچکتر است و حدود یک میلیون و نیم ساکن دارد. اما از نظر گردشگری از مادرید محبوبیت بیشتری دارد. اما همانطور که مهاجران کمتری نسبت به مادرید برای ماندن در اسپانیا تصمیم می گیرند.

 

روشها و روشهای اخذ اجازه اقامت در اسپانیا

اول از همه ، روش های مختلفی برای مهاجرت و اقامت در اسپانیا وجود دارد:

اقامت در اسپانیا از طریق کار
با تحصیل در اسپانیا بمانید
با سرمایه گذاری در اسپانیا بمانید
با ازدواج در اسپانیا بمانید
اقامت اسپانیا و تابعیت از بدو تولد
اقامت اسپانیا از طریق پناهندگی
بنابراین شما عزیزان می توانید برای دریافت مجوز اقامت در اسپانیا و شروع مهاجرت به اسپانیا برای هر یک از این روش ها اقدام کنید. اما نگران نباشید. در ادامه هر یک از این روش ها را به طور کامل برای شما توضیح خواهیم داد و شرایط جدید اقامت اسپانیا را بررسی خواهیم کرد.

یک هتل اسپانیایی را در علی بابا جستجو و رزرو کنید

از طریق کار اجازه اقامت در اسپانیا را بگیرید

اقامت در اسپانیا

مهاجرت به اسپانیا برای کار برای افرادی که مایلند برای مدتی در این کشور بمانند ایده آل است. زیرا اگر بتوانید کاری پیدا کنید درآمد اسپانیا بسیار عالی است. برای دریافت اجازه اقامت اسپانیا از طریق کار خود ، باید با کنسولگری اسپانیا در شهر خود تماس بگیرید. اگر در دریافت ویزای کار موفق باشید ، این ویزا به شما امکان می دهد به عنوان کارمند یک شرکت مستقر در اسپانیا کار کنید.

برای دریافت این ویزا ، پس از ارائه درخواست خود ، باید کارفرما و شغل مورد نظر خود را پیدا کنید و همچنین کارفرما باید یک فرم اجازه کار برای شما از وزارت امور خارجه دریافت کند. سپس آنها را برای شما ارسال می کند و شما شروع به پر کردن و آماده سازی تمام اسناد لازم برای درخواست ویزای کار می کنید.

جالب است بدانید که شرکتهای کشورهای اروپایی برای گرفتن مجوز کار از کشوری غیر از کشورهای اروپایی باید از قوانین خاصی پیروی کنند. یافتن شغل در اتحادیه اروپا کار ساده ای نیست. برای جذب کارمند از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا ، شرکت ها باید ثابت کنند که آنها تخصص و شرایط مورد نیاز خود را در گزینه ملی یا حتی اتحادیه اروپا پیدا نکرده اند و اشتغال شما را با دلایل توجیه می کنند.

علاوه بر شرایط کار ، بد نیست از شرایط زندگی و هزینه های اسپانیا نیز مطلع شوید.

یکی از رایج ترین اشتباهاتی که هنگام مصاحبه های شغلی در این کشور مرتکب می شوید این است که فرم های زیر به درستی پر نشده اند:

کار تمام وقت را ارائه دهید
دلایل انتخاب شما به عنوان یک خارجی
یک سال قرارداد کار پیشنهاد دهید
اسناد مورد نیاز برای مهاجرت کارگری به اسپانیا

اقامت در اسپانیا

یک عکس رنگی در پس زمینه سفید

فرم درخواست ویزای ملی

کارت شناسایی

گذرنامه (باید حداقل ۱۲۰ روز معتبر باشد) کپی از همه صفحات

اجازه کار و اقامت در اسپانیا توسط وزارت کار

درباره admin

این مطالب را نیز ببینید!

شعبه تشخیص دیوان عالی کشور چیست

شعبه تشخیص دیوان عالی کشور چیست شعبه تشخیص شعبه از دیوان عالی کشور است که …