صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / مهاجرت به اسپانيا از طريق تمكن مالي

مهاجرت به اسپانيا از طريق تمكن مالي

آنچه در این مقاله می خوانید

آشنایی با اسپانیا

اسپانیا یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت به اروپا است. پادشاهی اسپانیا کشوری مستقل و عضو اتحادیه اروپا است. اسپانیا از جنوب و شرق با مدیترانه و قطب شمال ، از شمال و شمال شرقی با فرانسه ، اندرو و خلیج بیسکای و از غرب با پرتغال و اقیانوس اطلس اقیانوس اطلس همسایه است.

بنابراین اگر به دریاها و سواحل زیبای اروپا علاقه دارید ، مهاجرت به اسپانیا و اقامت در اسپانیا را در نظر بگیرید و این کشور را در لیست نامزدهای خود برای مهاجرت قرار دهید.

اسپانیا با ۵۰۵۹۹۲ کیلومتر مربع پنجمین کشور بزرگ اروپا است. امروز اسپانیا کشوری دموکراتیک با یک دولت پارلمانی تحت سلطنت است ، اسپانیا کشوری پیشرفته و نوزدهمین اقتصاد بزرگ جهان از نظر تولید ناخالص داخلی است. وی همچنین از سطح زندگی بالایی برخوردار است. بر اساس مطالعه ای که در سال ۲۰۰۵ انجام شد ، اسپانیا از نظر کیفیت زندگی در بین ۱۰ کشور برتر جهان قرار دارد. این سطح بالای زندگی تحمل مشکلات ناشی از مهاجرت را برای هموطنان عزیز ما که قصد مهاجرت به اروپا و اقامت در یک کشور خارجی را دارند آسان می کند. مشکلات حتی در عملی ترین مهاجرت ها نیز اجتناب ناپذیر است.

در حال حاضر اسپانیا دومین صنعت جهانگردی در جهان را در اختیار دارد و ارزش آن در سال ۲۰۰۶ به ۴۰ میلیارد یورو رسیده است.

موارد فوق اسپانیا را به یکی از بهترین گزینه ها برای مهاجرت به اروپا تبدیل کرده است. با اقامت در اسپانیا از سطح بالای زندگی در اروپا بهره مند خواهید شد.

کلانشهرهای اسپانیا

به عنوان متقاضی مهاجرت به اسپانیا و اخذ اجازه اقامت در اسپانیا ، باید شهرهای این کشور را بشناسید. اگر می خواهیم در مورد کلانشهرهای اسپانیا صحبت کنیم ، می توانیم به ترتیب مادرید ، بارسلونا ، والنسیا ، سویا و ساراگوزا را به عنوان پنج شهر بزرگ اسپانیا نام ببریم. مادرید با ۶٫۵ میلیون نفر جمعیت پرجمعیت ترین شهر اسپانیا است. از این رقم می بینید که تراکم جمعیت تهران بسیار بیشتر از مادرید است.

فرصت اسپانیا از دیدگاه مهاجران
وکلای بین المللی Erika Adl در دپارتمان مهاجرت این موسسه با توجه به درصد مطلوبیت کشورها از نظر مهاجران سعی در توزیع خدمات تخصصی آنها بر اساس این اطلاعات و ارائه بهترین تجربه مهاجرت به اروپا برای خود دارد. مشتری و مشتری. .

در بررسی های جمعیتی ، مهاجران ۱۲٪ از جمعیت اسپانیا را نشان می دهند. در میان کشورهای اروپایی ، اسپانیا پس از قبرس از سال ۲۰۰۸ بالاترین میزان مهاجرت را داشته است. همانطور که مشاهده می کنید اسپانیا در بین مهاجران بسیار محبوب است و مردم این کشور به دلیل رویکرد طولانی مدت به مفهوم مهاجرت و مهاجران ، فرهنگ بسیار بالایی در برخورد با تازه واردان و سریعتر از آنچه تصور می کنید دارند. شما به عنوان اسپانیایی پذیرفته خواهید شد.

در واقع ، یکی از بزرگترین عوامل توجیه مهاجرت به اسپانیا و اقامت در اسپانیا شباهت فرهنگی شدید مردم این کشور با ایران است.

زبان و دین اسپانیا
زبان رسمی اسپانیا اسپانیایی یا اسپانیایی است ، اما نکته ای که توجه ما را به قانون اساسی این کشور جلب می کند این است که بر اساس این قانون ، اسپانیا از حقوق بشر ، فرهنگ ، آداب و رسوم و زبان همه اسپانیایی ها محافظت خواهد کرد. این بدان معناست که اگر شما ایرانی باشید و فارسی صحبت کنید ، به اندازه شهروندان اسپانیا از قانون اساسی اسپانیا محافظت خواهید شد و هیچ کس به دلیل زبان و فرهنگ شما حق توهین یا آزار و اذیت شما را ندارد ، با توجه به شخصیت اسپانیایی مردم. غیرممکن است و بندرت دیده می شود.

از نظر ایدئولوژیک ، مسیحیت کاتولیک مدتهاست که دین اصلی در اسپانیا است. اما در حال حاضر ، طبق قانون ، هیچ مذهبی وضعیت رسمی ندارد.

جمعیت ایرانیان در اسپانیا
برخی از مهاجران احتمالی به اروپا می خواهند از تعداد جمعیت ایران در اسپانیا مطلع شوند. تاریخچه مهاجرت ایرانیان به اسپانیا به قرن دهم میلادی برمی گردد. زکریای رازی و ابن بطوطا در نوشته های خود درباره مهاجرت ایرانیان به اسپانیا نوشتند و خاطرنشان کردند که تعداد زیادی از ایرانیان مهاجرت به گرانادای اسپانیا ، به دلیل شباهت زیاد این منطقه به ایران ، علاقه خود را برای زندگی ابراز کرده اند.

یک نظرسنجی در سال ۱۹۹۲ نشان داد ایرانیان مقیم اسپانیا به طور معمول بین ۲۵ تا ۵۴ سال سن دارند ، ۳۱ درصد در مدیریت ، ۱۸ درصد در مشاغل فنی ، ۲۶ درصد در مشاغل و ۱۱ درصد در کشاورزی کار می کنند. اند

با این حال ، جمعیت هموطنان در کشور مقصد نباید ملاک مهمی برای مهاجرت در نظر گرفته شود. قبل از آن ، لازم است رفتار و شخصیت ساکنان کشور مقصد مورد بررسی قرار گیرد. اگر آنها دلسوز باشند و

درباره admin

این مطالب را نیز ببینید!

نمونه دادخواست مطالبه اجرت المثل اموال

نمونه دادخواست مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت در این مقاله نمونه دادخواست اجرت المثل ایام …