وکلای طلاق

آنچه در این مقاله می خوانید

وکلای طلاق

ممکن است شما به دنبال وکلای طلاق باشید. در اینصورت بهتر است از خدمات حقوقی دکتر محمد امیرنجات که اولین تحصیل کرده حقوق خانواده در ایران نیز می باشند استفاده نمایید.

جهت تعیین وقت با آقای دکتر امیرنجات که از وکلای طلاق می باشند می توانید با شماره ۰۲۱۸۶۱۲۹۲۰۸ تماس حاصل نمایید.

حقوق خانواده چیست

حقوق خانواده (که به آن قانون زناشویی یا قانون روابط داخلی نیز گفته می شود) حوزه ای از قانون است که به امور خانواده و روابط داخلی می پردازد. [۱]

ازدواج ، اتحادیه های مدنی و مشارکت های داخلی:
ورود به روابط همسری و قانونی که به رسمیت شناخته شده است [۱] خاتمه روابط حقوقی و خانوادگی به رسمیت شناخته شده ، از جمله طلاق ، فسخ ، شهرکهای املاک ، نفقه ، حضانت کودک و ویزیت ، حمایت از کودک و جوایز نفقه [۳] فرزندخواندگی: دادرسی برای فرزندآوری و در بعضی موارد بزرگسالی. [۴] Surrogacy: قانون و روند زایمان به عنوان یک مادر جانشین [۵] اقدامات محافظت از كودك: اقدامات دادگاه كه ممكن است در نتيجه مداخله دولت در موارد سوءاستفاده كودك و غفلت كودك باشد [۶] قانون نوجوانان: موارد مربوط به افراد زیر سن قانونی شامل جرائم قانونی ، بزهکاری ، رهایی و احکام خردسالان [۷] پدری: دادرسی برای تأسیس و خنثی کردن پدری ، و انجام آزمایش پدری [۸] این لیست جامع نیست و بسته به صلاحیت آن متفاوت است.

تضاد قوانین
مقالات اصلی: تعارض قوانین ازدواج و تعارض قوانین طلاق
ممکن است در قانون خانواده مواردی ایجاد شود که سؤالی در مورد قوانین صلاحیت مندرج در مورد روابط زناشویی یا حضانت و طلاق وجود داشته باشد و اینکه آیا طلاق یا حکم حضانت فرزند تحت قوانین حوزه قضایی دیگر به رسمیت شناخته شده است. [۹] برای حضانت کودک ، بسیاری از کشورها به منظور اعطای احکام حضانت سایر کشورها به کنوانسیون لاهه در مورد جنبه های مدنی آدم ربایی کودکان پیوسته اند و از مسائل مربوط به آدم ربایی والدین جلوگیری می کنند.

وکیل طلاق

طلاق رایج ترین اقدام حقوقی پایان دادن به ازدواج است. شما و همسرتان ممکن است پس از دادخواست یا به طرز دوستانه با استفاده از یک توافق نامه حل و فصل زناشویی طلاق بگیرید. دادگاه پس از تمام دادرسی ها و رسیدگی های لازم ، حکم طلاق را برای پایان دادن به ازدواج شما صادر می کند.

دلایل طلاق
اکنون نیویورک اجازه طلاق بدون تقصیر را می دهد. طلاق بدون تقصیر به دنبال سرزنش هر دو همسر برای عدم موفقیت ازدواج نیست. در نیویورک دو توجیه احتمالی وجود دارد (که به آنها “زمینه” نیز گفته می شود):

“شکست غیرقابل برگشت” از ازدواج برای بیش از شش ماه – شما یا همسرتان باید تحت سوگند یاد کنید که این ازدواج برای مدت حداقل شش ماه غیرقابل بازگشت بوده است.
حداقل یک سال جدا از هم زندگی کنید – باید شواهدی را ارائه دهید که شما و همسرتان حداقل ۱۲ ماه متوالی با هم در توافق نامه جدایی کتبی جداشده به دادگاه یا جدایی قانونی به دادگاه دستور داده اید ، جدا از هم زندگی کرده اید و باید نشان دهید که بطور اساسی تمام شرایط توافق نامه جدایی را رعایت کرده اند.
اگر کمتر از شش ماه است که ازدواج کرده اید ، نمی توانید طلاق بدون تقصیر بخواهید ، زیرا هر دو این مدارک را شکست می دهید. با این وجود ممکن است براساس رفتارهای ظالمانه و غیرانسانی ، خواهان طلاق تقصیری شوید.

قانون نیویورک همچنان به دلیل تقصیر همسرتان اجازه طلاق را می دهد. دلایل مختلفی وجود دارد که می تواند طلاق تقصیری را توجیه کند ، از جمله:

ترك به مدت یك سال یا بیشتر – رها كردن از هر سه روش می تواند انجام شود:
ترك تحت اللفظی – همسر شما بدون دلیل به مدت یك سال یا بیشتر از محل زندگی زناشویی خارج می شود.
ترک کردن قفل کردن – همسرتان شما را برای یک سال یا بیشتر از محل زندگی زناشویی قفل می کند. یا
ترك سازنده (جنسی) – همسرتان (بدون دلیل) از روابط جنسی با شما امتناع می ورزد.
رفتار بی رحمانه و غیر انسانی – همسرتان از نظر روحی یا جسمی از شما سوءاستفاده می کند.
یک همسر بعد از ازدواج بیش از سه سال در زندان است – همسر شما پس از ازدواج به زندان می رود و بیش از سه سال در آنجا می ماند. اگر همسرتان هنگام ازدواج در زندان بوده است ، نمی توانید از این دلیل استفاده کنید.
زنا – همسر شما در خارج از ازدواج دارای روابط جنسی است و شما هرگز مجاز به زنا نبوده اید یا قبلاً آن را نبخشید و روابط زنا در پنج سال گذشته رخ داده است.
زندگی جداگانه به موجب جدایی قانونی یا حکم جدایی قانونی – شما یا همسرتان به توافق نامه جدایی رسیدگی کرده یا حکم جدایی قانونی را بدست آورده اید و پس از آن بیش از یک سال از هم جدا زندگی کرده اید و شما شرایط جدایی را کاملاً رعایت کرده اید.
انواع اعمال طلاق
سریعترین ، کم هزینه ترین و کم فشار ترین نوع طلاق ، طلاق غیرقابل اعتراض است. سه نوع طلاق غیرقابل اعتراض وجود دارد:

طلاق اجماع – هنگامی که شما و همسرتان در مورد طلاق بین شما موافقت می کنید و هر دو شما تمام اسناد مورد نیاز را امضا می کنید. بعضی اوقات در طی فرایند می فهمید که نمی توانید با همه شرایط موافقت کنید و پس از آن روند طلاق مورد اعتراض قرار می گیرد.
طلاق پیش فرض – هنگامی که همسرتان از روند طلاق مطلع می شود اما در دادگاه ظاهر نمی شود یا در غیر این صورت به حكم طلاق اعتراض می كند. حفظ شواهد قوی درباره اعلان در صورتی که همسرتان بعداً اعتراض کند و ادعا کند که به درستی از وی مطلع نشده است ، بسیار مهم است.
طلاق با انتشار – وقتی نمی دانید همسرتان کجاست ، می توانید از دادگاه بخواهید حکم صادر کند که به شما اجازه می دهد یک اعلامیه حقوقی عمومی درباره اقدام طلاق خود منتشر کنید. اگر همسرتان به نتیجه نرسد ، طلاق ممکن است به عنوان طلاق پیش فرض پیش بیاید.
طلاق مورد اختلاف عموماً بسیار زمان بر و پرهزینه تر از طلاق غیرقابل اعتراض است. این فشارها معمولاً از نظر عاطفی از نظر روحی و روانی بیشتر به همسر و به ویژه فرزندانشان آسیب می رسانند. اما حتی وقتی هر دو همسر خواستار طلاق هستند ، ممکن است نتوانید در مورد همه شرایط مفصل به توافق برسید. بعضی اوقات اختلافاتی شدید در رابطه با موضوعاتی مانند تقسیم اموال ، حضانت کودک ، حمایت از همسر ، حمایت از کودک یا والدین مشترک وجود دارد.

طلاق مورد اختلاف معمولاً به یکی از دو طریق خاتمه می یابد: (۱) شما و همسرتان به کمک وکلا و احکام دادگاه ، بین شما تصمیم می گیرند که مفاد حل مسئله را حل کند و تمام مسائل را حل کند و شرایط را بیان کند.

درباره admin

این مطالب را نیز ببینید!

وکیل آنلاین خانواده-مشاوره آنلاین با وکیل خانواده

وکیل آنلاین خانواده ممکن است شما مشکلات خانواده نظیر طلاق،مهریه،نفقه و… داشته باشید و نیاز …